Вже є перші спікери, далі буде :)
«Мій стиль життя – журналістика, і навпаки. Я завжди «в ній» - Олександр Карпюк, 24 роки.
Штатний кореспондент – фотокореспондент інформаційного агентства НБН.
Раніше працював у штаті інформаційного агентства УНН та порталу «Вгороде».
Досвід роботи у журналістиці більше двох років.
Закінчив магістратуру Запорізького національного університету за фахом «Журналістика».
Тема виступу на фестивалі – «Журналістика, як стиль життя».
«Сфера журналістики задовольняє цікавість та постійно сприяє моєму розвитку», - Ірина Рубіс.
Народилася 24 травня у м. Чернігові.
Працює у видавництві «Економіка» генеральним директором та головним редактором Marketing Media Review. У журналістиці працює з 2006 року.
Має вищу педагогічну та економічну освіту, раніше працювала у сфері маркетингу.
Тема виступу на фестивалі: «4D журналістика: як це працює?»
«Слугую суспільству. Люди мають знати більше, ніж їм говорять політики на мітингах :)», - Марія Жартовська, 22 роки.
Народилася у м. Запоріжжі, де і отримала вищу освіту за фахом «журналістика».
Працює політичним журналістом у журналі «Фокус».
У ЗМІ з 2008 року, має досвід роботи на регіональних порталах, а також працювала у наступних ЗМІ: Gazeta.ua, «Газета по-українськи», інформаційна агентство УНН, Fraza.ua.
Репортаж focus.ua
Тема виступу на фестивалі: «Як не не стати наживкою для політика?»
«Журналістика - це образ життя», - Дарина Кутецька.
Народилася у м. Харкові, отримала вищу освіту за фахом «журналістика» у Харківському національному університеті ім. Каразіна.
Працює оглядачем у діловому журналі «Эксперт» та редактором сайту building.com. Перша публікація вийшла у 1996 році. В бізнес-журналістиці з 2006 р.
Має величезний досвід роботи у ЗМІ: журнал «Чистая прибыль», щоденна газета «Экономические известия». Співпрацювала, а з деякими і продовжує співпрацювати: «Деловая столица», «Бизнес», Weekly.ua, utro.ua, «Деньги» (экс Деньги.ua), tochka.net, Building, «Югра недвижимость» і т.д.
Тема виступу на фестивалі: «Особливості діалогу з українським бізнесом».
Народився у Донецьку, за освітою релігіє знавець. Був викладачем історії буддизму та історію релігії, видавцем, очолював у Донецьку редакції газети та журналу, працював кореспондентом та редактором відділу новин газети «Сегодня».
Один із найрейтинговіших блогерів України. Автор на Українській Правді, Телекритиці, Платформі, у журналах «Кореспондент», «Фокус». Висвітлює теми расових та національних проблем, української ідентичності, політичних реалій, світових новин. Один із координаторів руху «Ми – європейці». Мандрівник Азією.
Блоги pravda.com.ua, korrespondent.net
Тема виступу на фестивалі: « Блогосфера - журналістика за новими правилами. Кому, куди і навіщо писати в Інтернеті ».
«Працюю у журналістиці, тому що це не вибір, це – стиль життя» – Владислав Сидоренко, 24 роки.
Народився у м. Києві, дипломат за фахом, потрапив до журналістики завдяки стану душі, на телебачення – завдяки стилю життя. Не може не розвиватися та всидіти на місті, нічк не позбавиться постійного бажання знати більше.
Працює керівником та шеф-редактором проекту «Агенти впливу» на телеканалі НТН. У журналістиці з 2008 року, раніше працював на Першому Національному.
Тема виступу на фестивалі: «Соціальна журналістика - кого і чому варто жаліти?»
«Радіо мені подобається тому, що воно є самим візуальним з усіх ЗМІ. Чому так – розповім в неділю на Фестивалі молодіжної преси. Крім цього, радіо для мене - це справжня магія, яка при цьому народжується дуже швидко і за дуже скромні бюджети», - Віталій Дроздов.
Народився у 1971 році в Білорусії. Отримав дві вищі освіти у Мінському радіотехнічному і юридичному інститутах. Не працював жодного дня за однією з професій.
З 2005 року - директор «Хіт FM» в Україні. З 2008 року - генеральний продюсер «RadioROKS». З 2011 - також генеральний продюсер «Русского радио» і «Радіо Дача». Очолює музичну раду радіогрупи «ТАВР МЕДІА».
Грав і співав у групі «Ляпис Трубецкой» та деяких інших. Був ді-джеєм в нічних клубах та директором творчого об'єднання «Діти сонця», ведучим, музичним редактором і програмним директором на білоруських «Авторадіо», «Радіо ВА» і «Альфа Радіо».
Тема доповіді на фестивалі: «Радіо, як воно є – великі та маленькі таємниці».
Немає коментарів:
Дописати коментар